• Опозиція з’ясовує, куди хочуть вивести Тимошенко

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 7 серпня 2012 року

Члени ради «Батьківщина» та керівники двох опозиційних фракцій направили Генеральному прокурору України Віктору Пшонці депутатське звернення з вимогою підтвердити або спростувати відомості про перебазування Юлії Тимошенко з харківської залізничної лікарні №5, де вона проходить лікування.

Підписанти також звернули увагу на незавершеність лікування хворої і попросили повідомити, куди планують її вивозити, повідомляє прес-центр партії.

За їхніми відомостями, схема лікування Тимошенко, яку розробила німецько-українська комісія, передбачає протягом не менше 8 тижнів забезпечити хворій спокій, попередити стресові ситуації, транспортування та участь у судових процесах.

«Плани влади в найближчі вихідні вивезти Юлію Тимошенко з лікарні в невідомому напрямку підтверджують прагнення Януковича посилити політичний терор проти опозиції і всіма методами добитися винесення незаконного вироку лідерові „Батьківщина“», — наголошується в заяві.

Нагадаємо, вчора адвокат екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що прокуратура в найближчі вихідні перевезе обвинувачену з харківської лікарні в Качанівську колонію, щоб винести другий вирок у справі ЄЕСУ, після чого почати проти Тимошенко черговий процес, пов'язаний з убивством народного депутата Євгена Щербаня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...