• Янукович разом з інтелігенцією допрацює мовний закон

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 8 серпня 2012 року

Протягом місяця мовний закон доопрацюють і виправлять. Це пообіцяв Президент України Віктор Янукович під час бесіди з представниками інтелігенції у Форосі.

Він запропонував на сесії Верховної Ради у вересні ще раз переголосувати по документу «Про основи державної мовної політики» з усіма поправками, повідомляє прес-центр глави держави.

Для розробки ж пропозицій щодо поліпшення мовного закону буде створена робоча група при Кабінеті Міністрів та Наглядова рада. До їх складу Президент запросив і всіх учасників зустрічі в Криму, а також ініціаторів цього законопроекту Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова.

«Я теж буду працювати з цією групою. Це прекрасно, що у нас є можливість об'єднати зусилля і працювати так, щоб у вересні в цей закон прийняти зміни. Я теж багато працював з цим законом, і до сьогоднішнього дня зміни вже напрацьовані. Я пропоную практично механізм внесення цих змін», ― сказав Янукович.

Нагадаємо, вчора ввечері Президент України зустрівся з представниками наукової і творчої інтелігенції. На зустрічі були присутні Леонід Кравчук, Леонід Губерський, Іван Драч, Лариса Скорик, Анатолій Авдієвський, Марія Влад, Павло Гриценко, Андрій Демиденко, Микола Жулинський, Петро Кононенко, Павло Мовчан, Ігор Пилатюк, Лариса Разінкова та Дмитро Стус.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...