• У Луганській області потяг зіткнувся з вантажними вагонами, є постраждалі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 9 серпня 2012 року

У Луганській області сталася надзвичайна подія на залізничній станції Фащівка Перевальського району вчора після 21:00. Дизель-поїзд зіткнувся з чотирма вагонами, навантаженими вугіллям. В результаті постраждали семеро людей, повідомляє прес-служба МНС.

Потерпілі ― провідник і пасажири. Трьох доставили в районну лікарню. Один із них у важкому стані.

У результаті зіткнення три вантажних вагони зійшли з рейок, пошкоджено локомотив і вагон поїзда. Для ліквідації аварії були направлені залізничники та відновлювальний поїзд Донецької залізниці, щоб встановити вагони на рейки.

Останні подібні події на українській залізниці сталися в цьому році в Дніпропетровській та Полтавській областях. Так, 19 липня на залізничній станції «Нижньодніпровськ ― вузол» з рейок зійшли 4 вагони з 57-вагонного потягу з вугіллям, який прямував за маршрутом Донецьк ― Київ. Потерпілих не було.

Ще раніше, 25 травня, на залізничному переїзді в місті Карлівка Полтавської області з дизель-потягом №6652 «Полтава ― Лозова» зіткнувся легковий автомобіль. У результаті зіткнення один пасажир автотранспорту загинув, двоє ― важко травмовані. 20 пасажирів поїзда були пересаджені на інший залізничний потяг.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...