• Вільна сирійська армія розстріляла російського генерала

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 8 серпня 2012 року

Бійці Вільної сирійської армії (FSA) заявили, що вбили російського генерала разом з його перекладачем, які, як вони вважають, працювали на режим Башара аль-Асада.

Для доказу повстанці показали посвідчення особи ліквідованого росіянина, виписане на ім'я Володимира Петровича Кужеєва, повідомляє телеканал Al Arabiya.

За словами бойовиків, Кужеєв і його перекладач Ахмед Аік викрали ряд документів і карт повстанських сил і FSA.

За твердженням сирійської військової опозиції російський військовий працював консультантом при міноборони Сирії та генштабі збройних сил, а значить, втручався в сирійську кризу. FSA також вважають це доказом того, що Росія була втягнута в «гуманітарні злочини» проти сирійців.

«Ми попереджаємо всіх змій: повертайтеся в свої лігва, нехай це Росія, Іран, Ірак чи Ліван», ― висловив обурення співробітник FSA у відеосюжеті джерела.

У посольстві ж Росії інформацію про існування російського генерала Володимира Кужеєва не підтвердили. Вони запевнили, що диппредставництво ще уточнить отримані дані, але поки в їхніх списках генерала з таким прізвищем не знайдено.

Це перша інформація про безпосередню участь представників РФ у збройному конфлікті в Сирії.

Раніше Росію вже звинувачували в тому, що вона поставляє зброю урядовій сирійській армії і разом з Китаєм заблокувала резолюцію Ради Безпеки ООН проти режиму Башара Асада.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...