ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кияни святкуватимуть День Незалежності України три дні

Велика Епоха
З 24 до 26 серпня кияни святкуватимуть 21-у річницю Дня Незалежності України. У ці дні жителів і гостей столиці чекає насичена святкова та спортивна програма, повідомляє прес-центр КМДА.

Кияни святкуватимуть День Незалежності України три дні. Ілюстрація: Надія Несвіт/EpochTimes.com.ua
Кияни святкуватимуть День Незалежності України три дні. Ілюстрація: Надія Несвіт/EpochTimes.com.ua
Так, окрім традиційного концерту на Майдані і святкового феєрверку, буде організовано всеукраїнський фестиваль морозива та карнавал «Парад вишиванок 2012» на Хрещатику, гала-концерт класичної музики «Тобі, незалежна Батьківщино!» на Софійській площі, у Печерському парку ― виставка квітів «Мелодії українських казок», в Експоцентрі ― виставка «Барвиста Україна», на Європейській площі ― концерт «У пісні славимо Вітчизну», а також різні спортивні заходи на Хрещатику.

24 серпня з 10:00 на Хрещатику в турнірі зі стрітболу зустрінуться 16 жіночих, 40 чоловічих і 16 юнацьких команд. Учасники змагатимуться за звання чемпіонів вуличного баскетболу. Ігри будуть проходити одночасно на 10 майданчиках. Переможців чекають кубки, медалі, пам'ятні подарунки та грошові призи. Тут же в рамках фестивалю пройде і телешоу «Україна має талант».

У цей же час від Інститутської вулиці до Європейської площі (на Хрещатику) з 10:00 розпочнуться показові виступи спортсменів Київського міського автомотоклубу, які триватимуть до самого вечора ― 21:00.

На Хрещатику (на відрізку від вул. Прорізної до вул. Городецького) з 12:00 в цей же день стартує і сімейно-спортивний фестиваль «Тато, мама, я — спортивна сім'я», що полюбився українцями. Тут сім'ї зможуть помірятися силами в баскетболі, футболі, боулінгу та хокеї. Нагородження найбільш спортивної сім'ї Києва відбудеться о 15:00.

А з 14:30 до 17:00 п'ятниці гості Хрещатика зможуть безкоштовно взяти участь у майстер-класах спортивного фестивалю «Веселі старти на роликах», а також у роликових естафетах та іграх: «Швидкий ролер», «Хокей на роликах», «В’юнкий м’яч з ключкою», «М'яч у ворота».