• МЗС порадив українцям не їхати в деякі міста Єгипту

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 серпня 2012 року
Міністерство закордонних справ порекомендувало громадянам України тимчасово утриматися від поїздок в ряд єгипетських міст у зв'язку з погіршенням безпеки в країні.
Серед них Олександрія, Асуан, Каїр, Луксор, Порт-Саїд, Рафах, Суец, Таба, Хургада, Шарм ель-Шейх і Ель-Аріш.
Як зазначається у відомстві, в цілях безпеки відпочивальникам радять утриматися від подорожей по Табі та Південному Синаю. Тим, хто вже перебуває в Єгипті, рекомендують не відвідувати місця масового скупчення, а більше залишатися в готелях.
Крім того, МЗС настійно закликає відмовитися від участі в протестах та інших подібних заходах, щоб не бути затриманим.
Раніше, на початку серпня, президент Єгипту Мухаммед Мурсі запевнив, що країна забезпечить безпеку іноземних туристів, що приїжджають до них на відпочинок.
Нагадаємо, на півночі Синаю 5 серпня бойовики здійснили збройний напад на єгипетських солдатів. В результаті було вбито 16 єгипетських військовослужбовців і 20 ісламських екстремістів, які проникли на територію країни з сектору Газа, як вважає єгипетська влада. Сьогодні в Єгипті військовослужбовці заарештували ще шість бойовиків в ході спільного патрулювання військовими півночі Синайського півострова і поліцією, повідомляє державне агентство MENA. На думку експертів обстанова в Єгипті загострилася після падіння режиму Хосні Мубарака.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...