• ГПУ просить позбавити волі Луценка на 2,5 роки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 серпня 2012 року

Прокуратура просить Печерський районний суд призначити Юрію Луценку та іншим підсудним, які проходять у справі про отруєння екс-президента України Віктора Ющенка в 2004 році, покарання — 2,5 років позбавлення волі.

Таке покарання органи державного нагляду пропонують з урахуванням часу, який Луценко вже провів за ґратами. Вони також пропонують позбавити екс-міністра МВС права займати державні посади та вести громадську діяльність протягом трьох років, повідомляє столичний тижневик «Київський Телеграф».

Юрія Луценка ГПУ звинувачує в халатності під час оперативно-розшукових дій щодо Валентина Давиденко ― водія екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка.

Незважаючи на те, що водій повідомив суду: «Претензій до підсудного не маю, в зв'язку з цим прошу не викликати на судове засідання», — сторона звинувачення зазначила, що ставлення потерпілого не може визначати рішення суду.

У той же час, ні Луценко, ні двоє інших підсудних: Володимир Тарасенко та Олег Павленов ― колишні співробітники департаменту карного розшуку МВС, свою провину не визнали.

Раніше, 27 лютого, Печерський райсуд Києва засудив Юрія Луценка до 4 років позбавлення волі за перевищення службових повноважень під час виділення своєму водієві квартири, нарахування стажу та високої пенсії, а також організації в 2008―2009 роках святкування Дня міліції за рахунок державних коштів.

Нагадаємо, опозиціонер перебуває під вартою з 26 грудня 2010 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...