• Джордж Сорос оголосив про свої треті заручини

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 13 серпня 2012 року

Американський фінансист Джордж Сорос у день свого 82-річчя 11 серпня оголосив про треті заручини з жінкою, з якою зустрічається чотири роки. Дата весілля поки не оприлюднена.

Нареченою мільярдера, як з'ясували британські журналісти, виявилася його близька родичка, 40-річна Таміко Болтон ― племінниця Сороса по лінії батька. Раніше вона також була одружена. На знак заручин Сорос подарував їй каблучку з рожевого золота з діамантом у платиновій оправі.

У західних ЗМІ категорично висловилися з приводу «кровозмісного шлюбу старого, але розсудливого його фінансової величності». Вони назвали цей союз «шлюбом за розрахунком, з метою передати статок кровним родичам», пише EICOMUA.

«Навіщо 82-річному Джорджу Соросу одружуватися? Думаю, знайдуться ЗМІ, які побачать в цьому романтику. Однак, все набагато простіше. Все своє життя Сорос збирав і примножував, а тепер навіть розуму не докладе, як зберегти все нажите і кому передати... Шлюб для нього ― це найкращий спосіб фінансового планування, зокрема, податкового. Вступ до шлюбу, особливо з громадянином іншої країни відкриває для нього справжній „ящик Пандори“ з інструментами відходу від податків. Саме цим можна пояснити мету його одруження», ― коментує заручини Сороса професор Нью-Йоркського університету Нуріель Рубіні.

Відомий політолог, директор Інституту досліджень і розвитку Східно-Європейських країн Андрій Істевіч також розкрив деякі секрети майбутнього шлюбу пана Сороса.

«Одруження Сороса проливає світло на найближче майбутнє світу. Він зібрався гасити податки від прибутку, а значить, зібрався фіксувати його в грошовий або золотий еквівалент. Цей факт як не можна краще говорить про наступ значної рецесії світової економіки та ескалацію фінансової кризи», ― вважає експерт.

Зазначимо, у Сороса від першого шлюбу з Анналізою Вітсчек (Annaliese Witschak) двоє синів Роберт і Джонатан і дочка Андреа. Від другого шлюбу з Сьюзан Вебер у нього ще двоє синів: Олександр і Грегорі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...