• Іран оплакує жертв землетрусу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 13 серпня 2012 року

В Ірані оголошено траур у понеділок і вівторок (13―14 серпня) за жертвами двох землетрусів, що струсонули провінцію Східний Азербайджан у суботу.Влада провінції оголосила траур у містах Ахар, Варазкан і Харріс. За даними місцевої влади і рятувальників, загинуло близько 300 осіб, постраждало 5000. У зоні землетрусу зруйновано більше половини селищ, 16 тисяч людей втратили житло, повідомляє іранське агентство ISNA.

Зараз рятувально-пошукові операції завершені і всі зусилля спрямовані на допомогу постраждалим та людям, що залишилися без даху над головою. Червоний хрест підвозить у наметові містечка гуманітарну допомогу: речі першої необхідності і продовольство.

За даними Геологічної служби США, два землетруси магнітудою 6,3―6,4 та інтервалом 11 хвилин були зафіксовані в безпосередній близькості від міста Варзеган, за 32 кілометрів від міста Ахар і за 60 км від Тебріза на глибині 9,8 км. Слідом за цим сталися ще 55 афтершоків.

Останній подібний землетрус стався в Ірані в місті Бам у грудні 2003 року. Його жертвами стали понад 31 тисячі осіб, поранено ― близько 42 тисяч. Місто було повністю зруйновано.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...