• Олімпіада в Лондоні завершилася феєрверком

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 13 серпня 2012 року
Урочиста церемонія закриття літніх XXX Олімпійських ігор у Лондоні завершилася 12 серпня грандіозним феєрверком над олімпійським стадіоном. Програма тривала більше трьох годин.

У шоу під назвою «Симфонія британської музики» були задіяні чотири тисячі осіб, які використовували у виступах національну музику. Серед виконавців: групи Spice Girls, Muse, Beady Eye, Брайан Мей та інші. Завершилася церемонія гасінням олімпійського вогню і виступом британського гурту The Who.

На закритті Ігор-2012 глава МОК Жак Рогге звернувся до господарів змагань: «Лондон показав усьому світові, що таке британська гостинність. Ви проявили себе прекрасними господарями. Літні Ігри-2012 будуть пам'ятати дуже довго. Зовсім скоро ми будемо з захопленням спостерігати за талантами учасників Паралімпійських ігор».

Олімпійські ігри в Лондоні проходили вже втретє. У трійку кращих увійшли збірні США (46 золотих медалі, 29 срібних і 29 бронзових), Китаю (38 золотих, 27 срібних, 22 бронзових) і Великобританії (29 золотих, 17 срібних, 19 бронзових).

Наступним господарем літньої Олімпіади в 2016 році буде місто Ріо-де-Жанейро в Бразилії. У ході церемонії мер Лондона Борис Джонсон передав Рогге олімпійський прапор, а той, у свою чергу, вручив його мерові Ріо-де-Жанейро.
Підписатися:

Коментарі