• На місці знищеного скверу кияни провели мітинг

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 21 серпня 2012 року
Жителі Борщагівки сьогодні провели мітинг на місці колишнього скверу на перетині вул. Героїв Космосу та пр. Леся Курбаса, де розпочато будівництво автозаправної станції.
Активісти громадської ініціативи «Зелений Київ» зібрали близько 2000 підписів під зверненням до голови КМДА Олександра Попова з вимогою скасувати неправомірне, на їхню думку, рішення Київради. Мешканці Києва також просять відновити знищений сквер і створити тут зону відпочинку, передає УНН
Раніше, в березні минулого року, цей сквер відвідував Президент України Віктор Янукович. Після його втручання інцидент набув широкого розголосу, а щодо керівників проектної організації ТОВ «Стиль бюро» було порушено кримінальну справу.
Однак у результаті судовий розгляд закінчився на користь «Стиль бюро». Київський господарський суд своїм рішенням від 1 серпня 2012 року узаконив будівництво небажаного об'єкта мешканців Борщагівки. Таким чином, протистояння між компанією-забудовником і мешканцями прилеглих будинків не вщухає. Останні заявляють, що не допустять будівництво небезпечного об'єкта поруч з житловою зоною.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...