• На Луганщині робітники комбінату отруїлися газом

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 серпня 2012 року

Сьогодні вранці під час проведення ремонтних робіт на Алчевському металургійному комбінаті отруїлися п'ять працівників, із них двоє загинули, повідомляє прес-центр МНС.

Надзвичайна подія сталася в доменному цеху підприємства. Під час ремонту засувки на трубі діаметром 80 мм стався витік доменного газу. В результаті отруїлися п'ять працівників. На місце події була викликана бригада МНС Луганської області.

Зараз троє з постраждалих госпіталізовані в реанімаційне відділення лікарні Алчевська. Їхній стан медики оцінюють як важкий. Розпочато слідство.

Раніше, в травні цього року, на цьому ж комбінаті загинули співробітники підрядного підприємства ТОВ «Техметкомплектація», які перебували на території металургійного заводу у зв'язку з прокладанням каналізаційного колектора. Всі люди, що перебували на дні котловану, загинули від отриманих тілесних ушкоджень через насип ґрунту, який обвалився на них. За фактом загибелі працівників прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу, як раніше повідомляла прес-служба прокуратури Луганської області.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...