• Фонтан «ROSHEN» з набережною у Вінниці визнані кращими спорудами в Україні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 16 серпня 2012 року

Провідні вчені, архітектори і будівельники на чолі із заступником міністра Мінрегіону України Дмитром Ісаєнко визнали світломузичний фонтан «ROSHEN» в акваторії річки Південний Буг разом з лівобережною ділянкою набережної у Вінниці кращими спорудами в Україні.

Реконструкція стала брендом країни на всеукраїнському конкурсі з категорії: «Кращі інженерні споруди та об'єкти транспортної інфраструктури, побудовані на території України в 2011 році», повідомляє «Моя Вінниця».

Всього на конкурсі в 9 номінаціях були представлені 58 об'єктів з 21 регіону країни. Серед них: аеропорт Сімферополя, митні переходи, автомобільні дороги і транспортні розв'язки.

Під час розгляду конструкцій до уваги бралися архітектурна виразність, іноваційність, якість виконання, актуальність, соціальне значення для регіону і вартість.

Начальник відділу капбудівництва ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» Юрій Меліховець зазначив, що фонтан «ROSHEN» розташований на природному водоймі та є найбільшим не тільки в Україні, а й у Європі за габаритами і по висоті центрального струменя, а також єдиною в світі спорудою з системою занурення під воду («зимівлю» проводить під льодом). Він не тільки світломузичний, але має можливість відеопроектування, зазначає джерело.

Габарити фонтана: довжина 140 м, висота струменя до 60 м. Загальна вартість проекту, що реалізований за рахунок інвестицій Фонду Петра Порошенка, перевищує 70 млн грн.

Всі кращі об'єкти конкурсу тепер будуть експонуватися на виставці в Мінрегіоні та в офіційних виданнях.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...