• «Київводоканал» попереджає про ґрунтові провали

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 15 серпня 2012 року

Київський водоканал попереджає про численні провали ґрунту, які очікуються в результаті проливних дощів і зношеності колекторів, якщо найближчим часом не провести капітальний ремонт каналізаційної міської системи.

У водоканалі стверджують, що проблема з ремонтом каналізації пов'язана з фінансуванням. Для усунення тільки однієї аварії в Святошинському районі Києва потрібен мільйон гривень, а для ремонту всієї каналізаційної системи ― мільярди.

«В місті налічується близько трьох тисяч кілометрів мереж, з них тисяча кілометрів ― в аварійному стані. Відновлення одного погонного метру такого колектора коштує кілька десятків тисяч гривень. А щоб привести всю каналізацію Києва в належний стан, буде потрібно 35―37 млрд грн», ― заявив представник водоканалу Микола Герлянд телеканалу ТСН.

Раніше, 13 серпня, на проїжджій частині вулиці Зодчих у Святошинському районі Києва стався черговий провал асфальту через пошкодження каналізаційного колектора глибокого закладення. Утворилася яма завглибшки 7 і завширшки 10 метрів. Рух автотранспорту на період аварії було повністю перекрито. Якщо влада виділить гроші на цю аварію, то ремонтні роботи закінчать за тиждень, відзначають у «Київводоканалі».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...