• Суд знову переніс розгляд справи Тимошенко

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 14 серпня 2012 року

Обласний апеляційний суд Харкова знову переніс на 11 вересня слухання у справі Юлії Тимошенко щодо багатомільйонної заборгованості компанії ЄЕСУ.

Сама обвинувачена на засіданні суду була відсутня. Були присутні її захисники: Андрій Кожем'якін, Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк, Євгенія Тимошенко, спостерігач від Європарламенту Пет Кокс і прихильники лідера опозиції.

Суддя Костянтин Садовський задовольнив прохання чотирьох прокурорів ― представників державного обвинувачення — звернутися до екс-прем'єра з проханням, щоб та дала згоду брати участь у судовому засіданні за допомогою відеоконференцій, повідомляє ІА «МОСТ-Харьков».

Таке рішення прихильники Тимошенко зустріли скандуванням: «Ганьба!». Сама ж обвинувачена дала раніше з цього приводу свою письмову відмову.

Нагадаємо, кримінальну справу стосовно Тимошенко було порушено в жовтні 2011 року. СБУ звинувачує українського екс-міністра в організації ухилення від сплати податків на суму 4,7 млн грн, розкраданні бюджетних коштів на суму 25 млн грн, в ухиленні від сплати прибуткового податку на суму 681 тис. грн із використанням підконтрольних офшорних компаній.

У свою чергу захисники наполягають, що справу щодо діяльності ЄЕСУ було законно закрито ще в 2005 році, про що раніше підтвердив Верховний Суд України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...