• Італійський суд звільнив Мельниченко

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 14 серпня 2012 року

Апеляційний суд Неаполю сьогодні звільнив з-під варти колишнього майора держохорони Миколу Мельниченка.

Про це повідомив з Італії колишній губернатор Харкова Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook, посилаючись на адвоката П'єра-Франческо Скаркіллі. Він додав, що Мельниченко залишить в'язницю, найімовірніше, у другій половині дня, коли будуть завершені всі формальності.

За словами адвоката, звільнення українського дисидента з-під варти є проміжним рішенням італійського суду. Пізніше він ще має вирішити питання екстрадиції Мельниченко на батьківщину.

Італійська поліція затримала фігуранта «касетного скандалу» в аеропорту Неаполя 3 серпня, на підставі запиту українського Інтерпола. Київський суд звинувачує колишнього охоронця другого Президента країни Леоніда Кучми в розголошенні державної таємниці та перевищенні посадових повноважень.

Нагадаємо, Мельниченко проходить свідком у справі про убивство українського журналіста Георгія Гонгадзе з 2011 року. За даними слідства, екс-майор держохорони записав на аудіо розмову людини, яка говорила про усунення журналіста. За записом можна розпізнати голос Леоніда Кучми. У зв'язку з погрозами на свою адресу Мельниченко був змушений покинути країну, після чого СБУ оголосила його в міжнародний розшук.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...