• Янукович попрощався з мером Єнакієва

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 13 серпня 2012 року

Сьогодні Єнакієве в Донецькій області оточене міліцією ― в місті проходять похорони міського голови Сергія Рухадзе ― земляка Віктора Януковича.

Знімати і фотографувати траурну процедуру журналістам заборонили, а всю відеотехніку репортерів спецслужби обстежували за допомогою службових собак.

У залі Палацу культури біля труни покійного залишені великі вінки з живих троянд від Президента України та його Адміністрації. На церемонію прощання прибули Віктор Янукович з дружиною Людмилою і сином Олександром, бізнесмен Ринат Ахметов, мери міст і районів Донецької області, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України (колишній губернатор Донецька) Анатолій Близнюк, ще один колишній губернатор Донецької області Володимир Логвиненко, чиновники всіх рангів Донецької облдержадміністрації та столиці України.

Присутні висловили свої співчуття родині покійного. Янукович вклонився другу молодості і супроводжував його труну в траурній ході до місця поховання. На цьому церемонія прощання завершилася, повідомляє «Остров».

Єнакіївський мер 1958 року народження помер від важкої форми інсульту 10 серпня в нейрохірургічному відділенні Донецької обласної клініки ім. Калініна, де перебував на лікуванні з 8 липня.

За інформацією «Новин Донбасу» Рухадзе був кумом і другом Віктора Януковича. Останній зробив його своїм наступником ― директором автобази «Орджонікідзевугілля». Посаду ж міського голови Єнакієва Рухадзе займав з 2001 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...