• У Миколаєві російська мова стала регіональною на тлі масової бійки

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 21 серпня 2012 року
Депутати Миколаївської міської ради сьогодні надали російській мові статус регіональної. За відповідне рішення проголосували 60 із 68 присутніх на сесії народних обранців, повідомляє прес-центр міськради Миколаєва. 
Проти російської мови не були кардинально налаштовані й представники об'єднаної опозиції «Батьківщина». Вони просили утриматися від такого рішення тільки з «фінансових причин».
Тепер працівники виконкому Миколаєва в своїй роботі, в офіційних документах і повідомленнях повинні будуть використовувати поряд з українською ще й російську мову. Міський голова Володимир Чайка назвав цей акт «непід’ємною ношею для місцевого бюджету».
Обговорення проходило на тлі неспокійного протесту перед виконкомом, де на пікет зібралися противники і прихильники мовного закону. У хід йшли кулаки і палиці. У натовп опозиції була кинута димова шашка. Співробітники «Беркут» затримали кількох порушників порядку.
Нагадаємо, раніше російська мова отримала статус регіональної в Одеській, Запорізькій, Херсонській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській областях та в Севастополі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...