• Прокурор: Луценко помістять у колонію

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 17 серпня 2012 року
Печерський районний суд Києва сьогодні засудив Юрія Луценка до двох років позбавлення волі у справі водія колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденко. Тепер екс-міністра внутрішніх справ України відправлять у колонію.

Про це заявив представник держобвинувачення, прокурор Віктор Клименко, після завершення судового засідання, повідомляє Кореспондент.

«На сьогоднішній день більше немає підстав утримувати Юрія Луценка в СІЗО, він буде етапований до закладу пенітенціарної служби», ― сказав він.

За словами дружини екс-міністра Ірини Луценко, її чоловіка відправлять у Менську колонію Чернігівської області. «Ми готові. Сумки вже зібрані. Це не стане для нас несподіванкою. Там теж є нормальні люди і нормальні правоохоронці», ― цитує її УНІАН.

У той же час, захист колишнього міністра подав 14 серпня касаційну скаргу до Вищого спецсуду на вирок Печерського райсуду.

Відзначимо, остаточне покарання Юрію Луценко не змінилося. За сукупністю злочинів він засуджений до 4 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 27 лютого 2012 року Печерський районний суд засудив Луценка до 4-х років тюремного ув'язнення за перевищення службових повноважень при організації святкування Дня міліції на бюджетні кошти в 2008—2009 роках, а також за сприяння у нарахуванні стажу та пенсії своєму особистому водієві і виділення йому квартири.

Екс-міністр перебував у попередньому ув'язненні в Лук'янівському слідчому ізоляторі з 26 грудня 2010 року. Цей час буде зараховано до загального терміну ув'язнення.

Підписатися:

Коментарі