• Нацрада дозволила вести передачі будь-якою мовою

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 21 серпня 2012 року

Національна рада з питань телерадіомовлення вилучила графу про мову зі зразка бланка заяв про видання (продовження), переоформлення ліцензій на теле- і радіомовлення та затвердила нові стандарти, повідомляє прес-центр організації.Відповідний наказ був підписаний вчора головою Нацради Володимиром Манжосовим у зв'язку з набуттям чинності закону про мовну політику.

У нових зразках заяв тепер не буде графи: «Мова (и), якою (ими) вестимуться передачі (%)». Нацрада зобов'язала своїх представників в областях, Києві та Севастополі оповістити про ці зміні керівників телерадіоорганізацій та про можливість переоформити свої ліцензії.

Нацрада ввела ще одну новацію: включила в універсальну програмну послугу (УПП) усі цифрові мовники. Тепер протягом місяця провайдери повинні включити в УПП канали, які ведуть ефірне цифрове телемовлення (в стандарті DVB-T2). УПП поширюється також на 28 загальнонаціональних та 4 регіональних цифрових мовників у містах, де є передавачі компанії «Зеонбуд», повідомляє Національна рада з питань телерадіомовлення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...