• Вчителів здивувала нова програма для 1 класу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 16 серпня 2012 року

Вчителів вразила нова шкільна програма для першокласників. Деякі її теми раніше вивчали з п'ятого класу. Першокласникам тепер доведеться запам'ятовувати, що таке ромб, куб, циліндр, пряма та крива лінії, а також промінь. Крім того, вони повинні будуть навчитися рахувати до 100, повідомляють «Коментарі».Проте вчителі київської гімназії №107 новою програмою задоволені. На їхню думку, діти приходять до школи вже дещо підготовленими, та їхній ранній розвиток дозволяє працювати за ускладненою програмою.

Сільські ж учителі відзначають, що сільські дітлахи влітку частіше катаються на велосипедах, а не готуються до школи.

Про те, що батьки відправляють своїх дітей в перший клас підготовленими, свідчить статистика. Зараз мами і тати все частіше з раннього віку віддають своїх «вундеркіндів» і «геніїв» у школи раннього розвитку. Також в Україні з року в рік стають все більш популярними «Школи для малюків» або «Дитячі академії», існує й маса програм для дошкільнят, починаючи вже з шести місяців.

Так, керівник школи раннього розвитку дітей «Перші кроки» Ірина Кужель раніше відзначала в інтерв'ю ТСН  про тенденцію масового захоплення раннім розвитком.

«У такі дитячі академії приводять з кожним роком все більше малюків. Причому дітей не 3―4 років, а однорічних і півторарічних. До того ж із року в рік діти стають все більш здібними та розвиненими. Той навчальний матеріал, який ми рік тому давали старшим дітям, у цьому році успішно освоюють і молодші», ― відзначала вона.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник констатував 15 серпня на брифінгу в Будинку Уряду, що всі навчальні заклади практично вже готові до 2012―2013 навчального року. Завершено друк і доставку в обласні та районні управління України підручників для першого класу ― 111 тисяч примірників, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...