• Президент відкрив Монумент Незалежності у Харкові

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 22 серпня 2012 року

На честь Дня незалежності України та Дня Харкова Віктор Янукович відкрив на площі Конституції цього міста Монумент Незалежності, повідомляє прес-центр Президента України.

Харківський Монумент Незалежності здіймається на 16,5 м. Бронзова розробка скульпторів Ганни Іванової та Олександра Рідного перемогла на міжнародному конкурсі. Пам'ятник символізує мрію українських предків про свободу, боротьбу за незалежність, прагнення і волю нинішніх українців до нових звершень.

«Ми вміємо бути згуртованими і єдиними. Тільки спільними зусиллями можна подолати всі випробування і досягти успіху на обраному шляху», ― зазначив Президент на церемонії відкриття крилатого монументу і привітав харків'ян зі святом міста.

Глава української держави також похвалив місцеву владу Харкова за розвиток міста і за реконструкцію Центрального парку культури, що відкриють 23 серпня.

В цей же час, поруч із пам'ятником Тарасу Шевченку протестували 10 учасників безстрокової акції протесту проти «мовного закону». Міліція не перешкоджала проведенню пікету.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...