• У Туреччині в наслідок теракту підірвано автобус з людьми

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 21 серпня 2012 року
У східній провінції Туреччини, в місті Газіантеп у результаті теракту був підірваний начинений вибухівкою автомобіль. Після вибуху вогонь охопив прилеглі магазини і численні транспортні засоби, що стояли біля станції. Загинули 9 осіб, поранено 69. Серед загиблих ― четверо дітей, повідомляє DailyNews.
 
Інцидент стався 20 серпня о 19:40 поруч з міським поліцейським комісаріатом. Серед транспортних засобів був зачеплений міський рейсовий автобус і мікроавтобус з людьми, що проїжджали повз. З 69 поранених пасажирів 17 залишаються ще в лікарнях, четверо ― в критичному стані.
 
Турецькі сили безпеки затримали чотирьох осіб, підозрюваних у теракті, здійсненому за допомогою пульта дистанційного керування.
 
Міністр внутрішніх справ Туреччини у відеозверненні до нації звинуватив у теракті бойовиків Курдської робітничої партії. Однак остання заявила, що не причетна до атаки. «Ми не воюємо з цивільним населенням», ― запевнила вона.
 
Схожий теракт стався в березні 2012 року в Стамбулі, де за допомогою пульта дистанційного керування був підірваний мотоцикл, припаркований поруч з поліцейським автобусом. У результаті було поранено десять поліцейських. Жодне з терористичних угруповань не взяло на себе відповідальність за вибух.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...