• На Краснодарський край Росії обрушилася нова повінь

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 22 серпня 2012 року
У ніч на 22 серпня в російському селищі Новомихайлівський через зливу в місцевій річці піднявся рівень води. У результаті затопило близько 600 будинків. Загинули 4 людини, повідомляє Лента.ру з посиланням на кубанського губернатора.

Трупи були виявлені поліцейськими під час обходу дворів, повідомляє сайт ГУ МВС Краснодарського краю.

На території підтоплення перебувало близько півтори тисячі осіб. Частина людей була евакуйована. У селищі відключено електропостачання та введено режим надзвичайної ситуації. Без світла залишилися і селища: Лермонтово, Ольгінка, Лазаревське і Аше Туапсинського району.

У Новомихайлівський направлені співробітники ОМОН, СОБР і поліції з Краснодару, Геленджика, Туапсе і Гарячого Ключа, 107 співробітників МНС, повідомляє «РІА Новини».

Нагадаємо, на початку липня 2012 року пізно вночі в Кримську, Геленджику та Новоросійську Краснодарського краю сталася сильна повінь через прорив дамби. За даними місцевої влади жертвами вважаються понад 160 людей, за неофіційними ― близько 5 тисяч.

Місцева влада вчасно не сповістила жителів про стихійне лихо. У зв'язку з цим проти мера Кримська Володимира Уланівського і голови Управління з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Кримського району Василя Крутька порушено кримінальну справу за «халатність». Зараз вони перебувають під арештом.
Підписатися:

Коментарі