• У Берліні вийде книга «Шахрайка. Справа Тимошенко»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 28 серпня 2012 року

У кінці вересня в Німеччині в світ вийде книга Франка Шумана «Шахрайка. Справа Тимошенко» («Die Gauklerin. Der Fall Timoschenko»), повідомляє німецький портал «Junge Welt».За даними джерела, німецький публіцист свого часу приїжджав в Україну, щоб поговорити зі свідками: політиками, юристами, слідчими, лікарями і навіть з ув'язненими. Мета автора — з'ясувати, чи дійсно Тимошенко є злочинницею, або ж вона ― жертва політичного переслідування.

Одним із співрозмовників Шумана був колишній близький друг Тимошенко, 50-річний Юрій Бобер. За кілька років до помаранчевої революції Бобер і Тимошенко часто разом фотографувалися. У результаті вийшов цілий альбом, який ледь не коштував життя другу екс-міністра.

Бобер фотоальбом відстояв, але пізніше 120 кілограмовий сейф, де зберігався фотоархів, викрали. А на наступний день друг Тимошенко отримав смс-повідомлення: «Привіт від Жебрівського! Бережись!», — пише «Junge Welt».

Жебрівський у той час був губернатором Житомирщини та другом екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

За припущенням Юрія Бобра, фотоальбом міг комусь знадобитися як компромат у цілях шантажу, зокрема Тимошенко, але для чого?  

Як повідомляє джерело, нова книга в 260 сторінок у м'якій обкладинці та з ілюстраціями буде коштувати €14,95.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...