ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві побудують російськомовну гімназію

Велика Епоха

Олександр Попов.Фото: Володимир Бородін/Велика Епоха
Олександр Попов.Фото: Володимир Бородін/Велика Епоха
У Деснянському районі Києва в наступному році почнеться будівництво навчального закладу, де буде викладання російською мовою, повідомив сьогодні на брифінгу журналістам голова КМДА Олександр Попов.

Пропозиція побудувати російськомовну гімназію «Київська Русь» на базі однієї з будівель надійшло від міністра освіти і науки Дмитра Табачника. У новому навчальному закладі за адресою: мікрорайон Осокорки, вул. Гмирі, 6, передбачається поглиблене вивчення російської мови, історії та культури всіх слов'янських народів.

«Інвесторами цього проекту є деякі російські компанії. Одну з будівель на лівому березі в Києві буде реконструйовано та збільшено по площі. Сподіваюся, нова російська школа з'явиться вже в наступному році. Зараз йде її проектування», ― сказав Попов.

Він також зазначив, що такий підхід стосується не тільки російської мови, але й інших: «Є ініціатива відкрити російськомовну школу, є реакція влади. Якщо немає ініціативи, то і мови бути не може. Якщо є попит, то влада буде його задовольняти, неважливо, якої мови це стосується».

Щодо заявок із приводу відкриття подібних установ від киян, то таких у КМДА поки не надходило.