• Наталія Кличко виконає пісню перед боєм чоловіка

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 27 серпня 2012 року
У Москві в спорткомплексі «Олімпійський» дружина Віталія Кличка Наталія 8 вересня заспіває пісню перед поєдинком чоловіка з Мануелем Чарром із Німеччини, повідомляє «Чемпіонат».

Вона виступить у супроводі скрипкового англо-німецького квартету «Афродіта» («Aphrodite»). Записати пісню «The Power of Love» Наталії запропонував продюсер цього квартету Гюнтер Менде, який раніше працював з американською зіркою Тіною Тьорнер та канадською співачкою Селін Діон.

Дружина Віталія виступить у музичній програмі до основного бою поряд з іншими популярними артистами і такими групами, як «NO EVIDENCE», «Градуси», «Мобільні блондинки» та ін. Рішення Наталії взяти участь в такому шоу стало приємною несподіванкою для організаторів боксерського вечора.

Це буде не першим виступом дружини українського знаменитого боксера. Раніше вона виконала російський романс «А циган йде» з фільму «Жорстокий романс» в ефірі німецького телеканалу «2DF»,де їй акомпанував на гітарі сам Віталій. Однак пісню «Сила любові» вона виконає вперше.

У той же час поєдинок Віталія Кличка з Мануелем Чарром стане останнім для українського чемпіона, згідно з контрактом братів з найбільшим комерційним німецьким телеканалом RTL, який був їхнім основним фінансовим партнером.
Підписатися:

Коментарі