• Обама оголосив у штаті Луїзіана надзвичайний стан

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 28 серпня 2012 року

На штат Луїзіана насувається тропічний шторм «Ісаак» зі швидкістю до 160 км/год. Президент США Барак Обама оголосив у штаті надзвичайний стан. У прибережних районах евакуюють населення.

Попередження зроблені також на узбережжі штатів Флориди, Алабами і Техасу. Шторм повинен досягти узбережжя Мексиканської затоки між Луїзіаною і Флоридою з 28 на 29 серпня, де посилиться до урагану першої категорії.

У Мексиканській затоці вже евакуювали працівників видобувних платформ. Національна гвардія перекинула в регіони десятки літаків, вертольотів і загони підрозділів для відбиття удару стихії та усунення його наслідків, повідомляє Associated Press.

Днями «Ісаак» обрушився на Кубу, Домініканську Республіку та острів Гаїті, привівши до загибелі 29 чоловік.

Нагадаємо, в цей же час у 2005 році штат Луїзіана пережив руйнівні дії урагану «Катріна». У той серпень у регіоні загинуло близько 1800 чоловік. Швидкість вітру перевищувала 250 км/год.


Бажаєте розмістити безкоштовні оголошення. Завітайте на портал lifeinua.com — «Україна в Інтернеті». Тут можна розмістити та подивитися оголошення в таких рубриках, як: транспорт, нерухомість, меблі, відпочинок, техніка, відпочинок, харчові продукти, послуги тощо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...