• Європейський суд звільнить Тимошенко до кінця року — опозиція

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 30 серпня 2012 року

«Права рука» Юлії Тимошенко Олександр Турчинов сподівається, що Європейський суд із прав людини до кінця року винесе рішення щодо звільнення Юлії Тимошенко. Адвокат екс-прем'єр-міністра відзначив, що уповноважений українського уряду вже визнав у суді порушення по відношенню до підсудної.

«У нас немає сумнівів, що Європейський суд із прав людини об'єктивно розгляне всі вимоги і питання, і, безумовно, винесе правильне рішення щодо незаконності арешту і утримання під вартою Юлії Тимошенко», ― заявив Турчинов вчора в ефірі «5 каналу».

Він сказав, що захист екс-прем'єра України клопотатиме до Європейського суду з приводу об'єднання всіх позовів Тимошенко в одну справу.

«Зазвичай, по таким серйозним питанням Європейський суд виносить рішення не настільки швидко, але ми сподіваємося на прискорену процедуру і на те, що до кінця цього року буде оголошено рішення про звільнення Юлії Володимирівни», ― зазначив керівник штабу Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Турчинов.

У свою чергу, захисник Тимошенко Сергій Власенко сподівається, що судді винесуть своє рішення не пізніше, ніж за два з половиною місяці. Він також повідомив 5 каналу, що уповноважений уряду України Назар Кульчицький визнав у Європейському суді з прав людини частину вимог адвокатів підсудної у відповідях на запитання.

«Уряд вже визнав порушення, пов'язані з Юлією Тимошенко. Вони визнали найголовніше: підстави для арешту і утримання під вартою екс-прем'єр-міністра не мають нічого спільного з законодавством України і є унікальними для української практики», ― підкреслив адвокат.

Нагадаємо, 28 серпня 2012 року Європейський суд із прав людини розпочав розгляд справи Юлії Тимошенко у відкритому режимі. Після засідання суд продовжить розгляд за зачиненими дверима. У скарзі Тимошенко йдеться про незаконне затримання та арешт, про політичне переслідування і втручання в особисте життя.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...