ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Луганську заарештований і доставлений у Донецьк начальник штабу Кличка

Велика Епоха
Донецький УБОЗ заарештував керівника окружного штабу Луганської обласної організації «УДАР» по 105 виборчому округу Сергія Злобіна, повідомляє прес-центр партії.

Віталій Кличко, глава партії «УДАР». Фото: klichko.org
Віталій Кличко, глава партії «УДАР». Фото: klichko.org
Сьогодні вранці у Злобіна на квартирі був проведений обшук, у результаті якого вилучили два ноутбуки окружного штабу «УДАР», а сам активіст заарештований і доставлений у Донецьк для допиту.

Приводом для обшуку та арешту слідчі органи називають кримінальну справу родички Злобіна, яка проживає в Донецьку.

У партії ж уважають, що мета раптового арешту ― це тиск на опозицію і зрив візиту Володимира Кличка в Луганську область, який заплановано на 30―31 серпня.

Як зазначає голова Луганської обласної організації «УДАР» Віталій Серпокрилов, напередодні в Луганську їм відмовили в оренді ряду великих залів через так звані «ремонтні роботи» та інші «об'єктивні причини».

Раніше, 21 і 27 серпня, у Дніпровському районі Києва було скоєно розбійні напади на представників партії «УДАР» Тараса Дяченко та Олександра Восколовича. Всі атаки на активістів «УДАРу» пов'язані з виборчою кампанією, як вважають у партії.

«Почерк усіх цих акцій один і той же: на наших людей нападають люди спортивної статури, виключно з бійкою, оскільки особистих речей вони не забирають, що може свідчити про спланований характер», ― йдеться в заяві «УДАРу».

Віталій Кличко вже неодноразово звертався до інших опозиційних партій із пропозицією ретельно ставитися до своїх кандидатів у комісіях і спільно захищати результати виборів.