ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На Львівщині порушено справу проти людей, які перекрили трасу

Велика Епоха

Проти пікетувальників, які перекрили трасу в місті Хирові у Львівській області, яка веде до митного переходу Смільниця , слідче відділення Старосамбірського районного відділу порушило кримінальну справу і почало досудове слідство за «блокування транспортних комунікацій», повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ДУ МВС України у Львівській області.

Фото: milicialviv.gov.ua
Фото: milicialviv.gov.ua
Люди почали акцію протесту вчора вранці, близько 9:30 години, на вулиці Січових Стрільців. 150 чоловік заблокували трасу «Старий Самбір ― Хирів ― Смільниця», в результаті чого утворилися кілометрові черги автомобілів.

Учасники акції пропускали лише машини швидкої допомоги, пожежний транспорт і автомобілі, що прямували до лікарень. Протест тривав до вечора. До того часу кількість пікетувальників значно збільшилась. На місці чергували працівники ДАІ, щоб не допустити аварійних ситуацій.

Місцеві жителі вимагали відремонтувати дорогу сполученням «Старий Самбір ― Смільниця», яка знаходилася в жахливому стані, а також домагалися зустрічі з представниками влади щодо ремонту.

Раніше, 14 липня, подібну акцію протесту влаштували жителі села Гайок у Львівській області. В той день пікетники перекрили трасу «Львів ― Луцьк», домагаючись ремонту доріг, через яких часто відбувалися ДТП.