ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Луценко доставили в Менську колонію

Велика Епоха
Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка направили з Лук'янівського СІЗО Києва до Менської виправної колонії №91 у Чернігівській області, де утримують колишніх працівників МВС, СБУ, МНС, ДНСІ, військових і суддів.

З Луценко проживатимуть ще декілька чоловік. Фото: unn.com.ua
З Луценко проживатимуть ще декілька чоловік. Фото: unn.com.ua
Престижний автомобіль Ford виїхав від слідчого ізолятора в супроводі міліцейського конвою і в першій половині дня прибуде на місце призначення, повідомляє УНН.

Екс-міністр буде поміщений не в камеру, а в свого роду казарму, де з ним буде проживати 3―4 особи. У новому облаштованому приміщенні є всі умови: вітальня, спальна, обладнані кухня та ванна кімната, майстерня для роботи, кімната відпочинку у дворику для прогулянок і камера схову.

У колонії є різні цехи і майстерні. Луценко можуть запропонувати роботу за швейною електромашинкою, але він має право відмовитися і взагалі не працювати, пише видання з посиланням на помічника голови Державної пенітенціарної служби України Ігоря Андрушко.

Вчора УНН оприлюднила фотографії приміщення Менської колонії, де помістять екс-міністра.

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва засудив Луценка до 4 років тюремного ув'язнення за перевищення службових повноважень та заволодіння держмайном.