ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Росії почав роботу саміт АТЕС

Велика Епоха
У Владивостоці 2 вересня відкрився тижневий Азіатсько-Тихоокеанський форум економічного співробітництва ― АТЕС-2012. У місті пройде серія крупних міжнародних конференцій. Їх кульмінацією стане зустріч 8―9 вересня глав держав та уряду Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

У Росії почав роботу саміт АТЕС. Фото: 1tv.ru
У Росії почав роботу саміт АТЕС. Фото: 1tv.ru
Це перший саміт АТЕС у Росії. У зустрічі взяли участь делегації з 21 країн азіатсько-тихоокеанського регіону. Крім Росії, сюди прибули представники провідних країн Азії та Океанії ― Китай та Японія, а також США. В цілому Владивосток відвідають понад 10 тисяч осіб, повідомляють «Вести Приморья».

Однією з головних програмних завдань форуму стане створення до 2020 року в регіоні АТЕС системи вільної і відкритої торгівлі та інвестицій. Головним внеском Росії на цьому етапі став вступ країни до Всесвітньої торговельної організації (ВТО), відзначив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

У зв'язку з великою подією всі територіальні органи міністерства надзвичайних ситуацій були приведені в підвищену готовність ще 22 серпня. Зараз безпеку саміту АТЕС, в тому числі й пожежну, забезпечують майже 4 тисячі співробітників МНС Росії, як повідомляє представництво національного центру управління в кризових ситуаціях (НЦУКС) при МНС.