• Кримських росіян агітують переселитися до Сибіру

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 3 вересня 2012 року
Представники Генконсульства РФ у Сімферополі агітують росіян, що живуть у Криму, переселятися до Сибіру.
Російські дипломати діють у рамках державної програми Росії з добровільного переселення співвітчизників, що проживають за кордоном. Так, 7 вересня о 11:00 в консульстві РФ у Сімферополі відбудеться відеопрезентація про Ямало-Ненецький автономний округ і про програму переселення в цей сибірський округ, повідомляє «Кореспондент».
Міграційна служба РФ у Криму повідомляє також про можливу еміграцію в 38 регіонів Росії, серед яких Калінінградська область, Алтайський край, Амурська і Сахалінська області, Красноярський край та інші. Всі території поділяються на три категорії: «А», «Б» (Байкальський край, Бурятія і Далекий Схід) і «В» (Тульська область), повідомляє Бі-бі-сі
При освоєнні територій категорії «А» переселенцям виплачують 60 тис. рублів ($2 тис.) «підйомних» в рамках програми, плюс 20 тис. рублів ($600) кожному члену сім'ї. В регіонах «Б»-категорії виплати збільшуються вдвічі, а в «В»-категорії з виплат передбачена тільки оплата за проїзд до місця проживання і перебазування майна. Тут, на думку представників російської міграційної служби, можна облаштуватися самостійно.
На території всіх категорій також діє прискорена процедура отримання російського громадянства і відшкодовуються витрати на сплату держмита та отримання російського паспорта.
Раніше, 9 серпня 2012 року, російське Генконсульство в Одесі агітувало одеситів переїжджати освоювати Сибір у Красноярському і Забайкальському краї, Амурської, Саратовської, Курганської та Омській областях.
Нагадаємо, в серпні 2011 року найактивнішими учасниками державної програми Росії з добровільного переселення співвітчизників стали жителі Донецької області. Всього ж, за офіційною статистикою посольства РФ в Україні, за 5 років існування цієї програми, Українську державу змінили на Сибір близько 4,5 тис. громадян.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...