• Путін політає над Росією в білому халаті та з довгим дзьобом

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 5 вересня 2012 року

Президент Росії Володимир Путін по дорозі на саміт АТЕС очолить клин журавлів у рамках експедиції з порятунку виду журавлів-стерхів, який зникає.

«Політ надії» (так називається проект) він здійснить на дельтаплані в Ямалі, якщо дозволить погода. Путіну видадуть білий халат, довгий дзьоб і шолом, повідомляє РСН

Такий маскарад знадобиться президентові для того, щоб вирощені в неволі птахи визнали його ватажком зграї.

Як зазначив орнітолог Юрій Маркін виданню, президент вже пройшов спеціальну підготовку для польоту на дельтаплані. Спеціаліст по журавлях також додав, що стерхів спеціально не готують до польоту з Путіним. «Це не буде величезний переліт, а просто тренувальний політ навколо бази на висоті 50―300 метрів. Така висота є комфортною для журавлів», ― уточнив Маркін.

У свою чергу користувачі рунету саркастично сприйняли «Політ надії» глави російської держави. «Рятувати рідкісних особин і гасити пожежі, потрібно професіоналам. А президенту далеко не самої розвинутої Росії непогано б зайнятися безпосередньо розвитком країни, а не парити над Ямалом на послужливу камеру Першого каналу», ― зауважує користувач під ніком deelinger.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомлялося, що Володимир Путін випускав у заповідник леопардів, занурювався на дно Таманської затоки, де знайшов дві амфори, датовані шостим століттям до н.е., гасив лісові пожежі з борту літака «Бе-200», присипляв тигрів дротиками зі снодійним тощо. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...