• Книга з електронними листами Брейвіка вийшла у Норвегії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 4 вересня 2012 року

Понад 7 тисяч електронних листів норвежця Андерса Брейвіка, засудженого до 21 року в'язниці за тероризм, вийшли в світ у Норвегії.

Місцевий журналіст-письменник Хьетіль Стурмак зібрав усі тексти екстреміста і опублікував їх у книжці під назвою «Листи вбивці». Він зізнався, що ці електронні послання йому направила місцева хакерська група Noria, яка розкрила поштову скриньку Брейвіка. Після показу листів поліції, Стурмаков почав писати книгу, повідомляє видання VG.

На прес-конференції з приводу виходу в світ твору автор сказав, що ним керувало бажання донести людям справжнє обличчя і думки вбивці, якою людиною він був і як прийшов до злочину. Автор вважає, що з листування можна дізнатися, як Брейвік готував свій злий задум. При цьому імена людей, з якими він листувався, не називаються.

Це вже другий твір норвезького письменника, присвячений події 22 липня 2011 року. Стурмак готує і третю книгу, яка повідає про дії влади під час теракту.  

У той же час мемуари почав писати і сам терорист, де він має намір викласти свої ідеї, погляди і думки з приводу своїх вчинків.

Нагадаємо, 22 липня минулого року Андерс Брейвік скоїв подвійний теракт, в результаті якого загинуло 77 осіб. Спочатку він підірвав урядову будівлю в Осло, після чого перемістився на острів Утоя, де влаштував стрілянину в молодіжному таборі, убивши 69 підлітків.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...