• Кенія побудує стіну навколо гори

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 7 вересня 2012 року

У Кенії навколо однойменної гори побудують стіну довжиною 400 кілометрів: таким чином влада хоче захистити унікальну екосистему.

Огородження буде захищати територію площею 250 квадратних кілометрів. Будівництво стіни буде тривати 5 років, як планує благодійний фонд Rhino Ark, який веде роботи. Огородження будуватимуть у кілька стадій. Одне з них включатиме зведення 50 кілометрів паркану і триватиме 18 місяців, за планами Rhino Ark.

Окрім збереження екосистеми гори Кенія, благодійна організація зосереджується на захисті природного багатства гори Мау Ебуру, а також захисті різномаїття тваринного світу республіки. Фонд Rhino Ark існує з 1988 року — він був заснований у Кенії з ідеєю зберегти популяцію носорогів і проголошує своїм основним принципом гармонійне співіснування людей із довкіллям та тваринним світом.

Ідею будівництва огородження у травні цього року підтримав прем'єр-міністр республіки Раіла Одінга. Споруда обійдеться уряду в мільярд кенійських шилінгів, що дорівнює майже 12 млн доларам США.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...