• Нацбанк вживе заходів для стабілізації гривні

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 6 вересня 2012 року
Нацбанк врегулює ситуацію з коливанням курсів валют, сказав на прес-конференції Сергій Кораблін, директор департаменту аналізу і прогнозування грошово-кредитного ринку НБУ.
За словами чиновника, золотих резервів для цього вистачає. Сергій Кораблін запевняє: в найближчі 3—4 дні ситуація на валютному ринку повністю стабілізується.
В тому, що НБУ вдасться стабілізувати курс гривні, впевнений і Олександр Єфремов, голова фракції Партії регіонів. На брифінгу у Верховній Раді політик пояснив, що кілька днів тому гривня почала падати через те, що Нацбанк збільшив рефінансування іншим банкам з 3 місяців до 1 року. Банки ж замість того, щоб вкладати в реальний сектор економіки, вийшли на валютну біржу і почали скуповувати валюту.
«Сьогодні НБУ цю ситуацію взяв під контроль», — пояснив Олександр Єфремов.
4 вересня курс гривні знизився до 8,14—8,15 гривень за долар, і, як повідомило УНН, у ряді банків ввели обмеження на продаж валюти в одні руки до 300 доларів на людину.
А от ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко вважає, що падіння курсу гривні перед виборами — не новина.
«Хтось на цьому хоче заробити, готується до таких очікувань девальваційних, підігріває це в пресі й на телебаченні, але за все будуть платити люди», — передає слова експерта УНІАН , які він сказав в ефірі 5 каналу.
Олександр Савченко каже, що після виборів курс стабілізується і навіть може зрости, і люди, які скуповували в цей період долари, можуть понести втрати.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...