• Взаємини з Росією не завадять Вірменії співпрацювати з НАТО — генсек Альянсу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 6 вересня 2012 року
Вірменія — цінний для НАТО партнер, і взаємини країни з Росією не суперечать розвитку стосунків з Альянсом, заявив на брифінгу в Єревані генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.
Минулого року Вірменія майже вдвічі збільшила свою участь у місії в Афганістані, а також приєдналась до миротворчої місії в Косово, відмітив генсек Північноатлантичного Альянсу, як передає newsarmenia.ru. Крім того, Вірменія ефективно співпрацює з НАТО у сфері управління стихійними лихами, а також у проведенні реформ системи оборони.
Андерс Фог Расмуссен запевнив, що взаємини Вірменії з Росією не створюють жодних перешкод для розвитку відносин з Альянсом.
«Насправді НАТО як організація має спеціальне партнерство з Росією: діє рада НАТО — Росія, в рамках якої і ведеться політичний діалог», — цитує слова генерального секретаря Альянсу trend.az. Як повідомляє видання, Андерс Фог Расмуссен переконаний у тому, що Вірменія і НАТО мають спільні політичні пріоритети та спільні інтереси у сфері безпеки.
На цьому етапі Вірменія співпрацює з НАТО у рамках плану індивідуального партнерства, який був підписаний у 2005 році. Росія ж для неї є стратегічним партнером.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...