• В Москві пройдуть акції протесту: ДАІ перекриває дороги

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 вересня 2012 року
15 вересня в Москві втретє пройде мітинг опозиції «Марш мільйонів». ДАІ перекриє центральні вулиці російської столиці, а міліція пропускатиме людей на акцію через 59 рамок металодетекторів.

«Марш мільйонів» у Москві«Марш мільйонів» пройде в Москві 15 вересня з 14–00 до 22–00: люди почнуть збиратись біля станції метро «Пушкінська», і пройшовши по Бульварному кільцю, підходитимуть до місця мітингу на проспекті Сахарова. Організатори акції розраховують, що акцію протесту підтримає 25 тисяч чоловік.

Забезпечувати порядок на мітингу будуть 7 тисяч поліцейських та військовослужбовців внутрішніх військ та дружинників. Автозаки — автобуси, в які будуть саджати заарештованих порушників порядку, будуть обладнані відеокамерами. Правоохоронці стверджують, що в разі виникнення звинувачень на їхню адресу можна буде взяти плівки і подивитись, як було насправді. Записи із автозаків в разі звернення можуть надаватись і журналістам.

Одночасно з «Маршем мільйонів» в Москві хочуть провести і «Марш мільярдів», організований Євразійським союзом молоді. Дана організація виступає проти ліберальних ідей, вважає «оксамитові революції» помилковими і такими, що приводять до встановлення проамериканської влади.

Опозиційний мітинг «Марш мільйонів» отримав дозвіл адміністрації Москви, а от в Кемерово проведення такої акції влада заборонила. В місті до «Маршу мільйонів» мало приєднатись 300 чоловік.
Підписатися:

Коментарі