• В Афганістані закрили сайт Youtube

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 12 вересня 2012 року

В Афганістані закрили доступ громадян до сайту Youtube — влада намагається обмежити поширення серед громадян анти-мусульманського фільму американського виробництва.

Стрічка, яка зображує пророка Мухаммеда як бабія та псевдо-пророка, викликала демонстрації у країнах Північної Африки і призвела до вбивства посла США в Лівії.

 Директор відділу інформаційних технологій міністерства зв’язку Афганістану Аймана Мар’ян пояснив закриття доступу до сайту Youtube тим, що влада намагається вберегти громадян від образи та уникнути спалаху невдоволення в країні. Представник влади сказав, що медіа-портал буде закритий в Афганістані до тих пір, поки образливий для мусульман ролик не видалять.

Поява стрічки в мережі Інтернет викликала невдоволення в країнах північної Африки. В Єгипті протестуючі прорвались на територію посольства США і спалили перед ним американський прапор. В лівійському місті Бенгазі люди, близькі до Аль-Каїди, обстріляли з гранатометів посольство США. В результаті загинув посол Америки та ще 3 людини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...