• Пенітенціарна служба запросила журналістів до співкамерниці Тимошенко

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 13 вересня 2012 року

Пенітенціарна Служба 12 вересня організувала прес-конференцію, на якій колишня співкамерниця Юлії Тимошенко зустрілась із вузьким колом запрошених журналістів. Юлія Абаплова розповіла, що лист, який оприлюднив у той же день захисник Тимошенко Сергій Власенко, писався під тиском.

Лист, який представив для ЗМІ адвокат екс-прем’єра, був написаний ще в березні 2012 року. В ньому йдеться про те, що керівництво колонії просило Юлію Абаплову надавати інформацію про те, що їсть ув’язнена Тимошенко, хто їй пише, з ким вона спілкується, чи займається спортом тощо. Крім того, ув’язнена написала в листі, що її просили зустрітись із журналістами і «розказати їм, яка Тимошенко погана».

Тепер Абаплова стверджує, що писала «під впливом умовлянь і погроз» з боку Тимошенко.

«Текст про опитування мене начальником оперативного відділу Щербаком, знущання із засудженої Тимошенко з боку співробітників, а також про пропозиції обмовити Тимошенко в очах громадськості був переписаний мною з листочка з друкованим текстом, який дала мені засуджена Тимошенко, — пише у заяві Абаплова і додає, — після написання я передала його їй».

Крім того, колишня сусідка лідера опозиції стверджує, що Тимошенко симулювала хворобу. За словами Абаплової, коли не було відвідувачів з лікарні, екс-прем’єр сама ходила і навіть виконувала фізичні вправи.

Стосовно себе, Абаплова заперечує інформацію про те, що сиділа у карцері і перебувала під тиском з боку керівництва колонії. Вчора Сергій Власенко, демонструючи журналістам листа Абаплової, сказав, що у зв’язку з оприлюдненими даними життю жінки може загрожувати небезпека.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...