• Реклама тютюну має зникнути з сигаретних кіосків

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 17 вересня 2012 року
Реклама тютюнових виробів з 17 вересня в Україні заборонена законом: віднині цигарок не побачити не тільки по телебаченню, а й на сигаретних кіосках.

За розміщення реклами цигарок рекламодавцю загрожує штраф розміром до 350 неоподаткованих мінімумів, або майже до 6 тисяч гривень.

З сьогоднішнього дня реклама сигарет зникне і з сувенірної продукції, окрім спеціальних виробів, пов’язаних із палінням: попільниць та запальничок. Крім того, тютюнові кампанії не зможуть розміщувати свою рекламу, навіть коли виступають спонсорами певних концертів, змагань та інших заходів. Не можна буде проводити також конкурси і лотереї, для участі в яких необхідно буде купувати цигарки.

Рекламу тютюнових виробів українці відтепер не побачать по телебаченню, у друкованих та електронних виданнях, на транспорті, у засобах внутрішньої та зовнішньої реклами.

Зміни до закону щодо заборони реклами тютюнових виробів були внесені Президентом України 13 березня 2012 року. До того дня діяв закон лише про обмеження реклами цигарок.

Нещодавно парламентарі також пропонували підняти ціни на тютюнові вироби — так, щоб пачка цигарок коштувала не менше 10 гривень.
Підписатися:

Коментарі