• Тисячі українців відмовляються від ідентифікаційного коду

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 19 вересня 2012 року

За перші 8 місяців 2012 року від отримання ідентифікаційних кодів за релігійними та іншими переконаннями відмовились 13,4 тисячі українців — їхня кількість на 26% більша, ніж минулого року.

Зокрема, від отримання ідентифікаційного номеру в 2012 році відмовились майже півтори тисячі жителів Чернівецької області, а в 2011 році — 775 чоловік, передає Євромісто.  Не хочуть отримувати коди податкової і в східних областях: за даними donbass.ua  ідентифікаційних кодів не має близько 200 мешканців Красноармійська Донецької області.

Втім, облік таких фізичних осіб — платників податків ведеться, тільки не за їхнім персональним номером, а за ім’ям та номером паспорта. Здійснюється їхній облік в окремому реєстрі податкової служби. У паспортах осіб, які відмовились від ідентифікаційного номеру, стоїть відмітка про те, що платежі до податкової вони можуть здійснювати, використовуючи свої серію та номер паспорту.

Тим часом 6 вересня Верховна Рада прийняла законопроект про створення іншого реєстру громадян — демографічного. Згідно з ним, українці з 2013 року будуть отримувати біометричні паспорти, що являють собою безконтактні картки з інформацією про громадянина.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...