• Опозиція перерахувала 2 мільйони гривень каналу ТВі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 вересня 2012 року

Об'єднана опозиція перерахувала 2 млн грн телеканалу «ТВі» ― суму, що бракує для погашення боргів перед держбюджетом України, і для сплати штрафу, щоб таким чином дати можливість каналу продовжити свою роботу.

Про це повідомив голова Ради «Батьківщина» Арсеній Яценюк, передає прес-центр Об'єднаної опозиції. 

«Влада щодня відключає канал «ТВі». Вони виставили каналу близько 4 млн грн незрозумілих боргів перед держбюджетом. Порушили кримінальну справу і тепер намагаються зробити все, щоб закрити «ТВі». З метою роботи каналу Об'єднана опозиція вирішила зменшити фінансування своєї виборчої кампанії і перерахувати єдиному незалежному каналу в країні додатково 2 млн грн, щоб його не закрили», ― зазначив Яценюк.

Раніше представники «ТВі» попросили фінансової допомоги в рамках акції «Врятуй ТВі» після рішення Окружного апеляційного суду Києва виплатити ДПСУ 4 млн грн. У відповідь на заклик про допомогу від українців надійшла лише половина від затребуваної суми. 1 вересня телеканал «ТВі» був виключений з базового пакету «Воля кабель» і перенесений у «розширений», доступний меншій кількості глядачів.

З 1 вересня телеканал «ТВі» був виключений з базового пакету «Воля кабель» і перенесений до «розширеного», що доступний меншій кількості глядачів. Раніше «ТВі» покривав 60,5% українських міст і 85% кабельних мереж України.

За даними дослідження Академії української преси, новини «ТВі» оцінюються «більш збалансованими, ніж на інших національних каналах». Позитивно оцінило канал і видання The Global Journal. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...