• Глава МВС Грузії пішов у відставку через тортури у в'язницях

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 вересня 2012 року
Міністр внутрішніх справ Грузії Бачо Ахалая подав у відставку через порочну практику застосування тортур до ув'язнених у тюрмах. Відповідну заяву він опублікував на сайті МВС Грузії.
«Як громадянин Грузії я глибоко шокований злочином, виявленим у в'язниці N8 Глдані (в Тбілісі). Незважаючи на те, що я більше вже не відповідаю за пенітенціарну систему, деякі керівні працівники в'язниці, які зобов'язані були запобігти таким жахливим фактам (тортурам ув'язнених у тюрмах), розпочали свою кар'єру в системі виконання покарань під час мого керівництва. Оскільки ми не змогли скасувати цю жахливу практику, я відчуваю моральну і політичну відповідальність, тому звертаюся до президента про мою відставку», ― повідомляється у відкритій заяві.
Тепер новим главою МВС Грузії призначена Катерина Згуладзе, що раніше займала посаду першого заступника Бачо Ахалая.
Раніше грузинські телеканали «Маестро» і «ТВ-9» оприлюднили сюжети, в яких ув’язнених б'ють і ґвалтують кийками і віником. Записи вів колишній тюремний охоронець Володимир Бедукадзе. За його заявою, тортури у в'язниці здійснювалися за вказівкою Ахалаї та міністра у справах виконання покарань пані Хатуни Калмахелідзе.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...