• В ЄС планують створити єдиного президента та всеєвропейську армію

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Середа, 19 вересня 2012 року

Група з питань майбутнього ЄС запропонувала ввести посаду єдиного президента, створити загальноєвропейський МЗС і почати видання єдиних віз для всього Євросоюзу, повідомляють британські ЗМІ.

Передбачається, що президент буде обиратися загальним голосуванням. Крім того, згідно з проектом реформ устрою ЄС, країнам — членам ЄС необхідно підтримувати заходи, які схвалить більшість, навіть у випадку, якщо вони самі не згодні з ними.

Також планується створити єдине Міністерство закордонних справ, єдиний поліцейський орган, який буде охороняти кордони Євросоюзу і єдину армію.

«Мета в тому, щоб сформувати європейську оборонну політику, яка включає єдині зусилля у сфері військової промисловості, включаючи і створення єдиного ринку озброєння», — йдеться в документі.

Президент Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу раніше заявляв, що ЄС повинен перетворитися у федерацію держав. Це, за його словами, необхідно, щоб забезпечити більш глибоку інтеграцію і стабільність в єврозоні.

У групу з питань майбутнього Євросоюзу входять глави міністерств закордонних справ таких країн, як Німеччина, Італія, Франція, Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Люксембург, Нідерланди, Польща і Португалія.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...