• Мусульмани закликають міжнародну спільноту визнати богохульство злочином

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 20 вересня 2012 року

Організація ісламського співробітництва (ОІС) закликає міжнародну спільноту визнати нападки на релігію кримінальним злочином.

Таку реакцію найбільшої мусульманської організації викликала поява фільму виробництва США з висміюванням Мухаммеда, а згодом — карикатур на релігійного лідера у французькому сатиричному журналі.

Керівництво організації вважає, що європейські країни виправдовують нападки на релігію, прикриваючи його свободою слова. До введення кримінальної відповідальності за релігійні нападки ОІС закликає вже протягом десятиліття.

Проте прийняття в західних країнах закону про покарання за богохульство здається малоймовірним, оскільки прийняття подібного закону в Пакистані стало відігравати роль репресій по відношенню до місцевих немусульман, відзначала європейська спільнота.

В Ісламській Республіці Пакистан за богохульство порушнику загрожує смертна кара. Закон про богохульство заохочує релігійну нетерпимість в цій країні, підкреслили християни та індуїсти на Всесвітній раді церков.

Підписатися:

Коментарі