• Мельниченко поставив свої свідчення на комерційну основу — Турчинов

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 17 вересня 2012 року

Олександр Турчинов звинувачує Миколу Мельниченка в тому, що екс-майор погодився давати свідчення Генпрокуратурі після того, як не зміг продати їх родині Тимошенко.

«Комерціалізація підходів пана Мельниченка... призвела до того, що він почав співпрацювати з Генеральною прокуратурою, — стверджує політик про справу вбивства Щербаня і додає, — коли прокуратура використовує таких свідків, як екс-майор Мельниченко, це ознака одного — повного фіаско їхньої справи».

Олександр Турчинов стверджує, що Микола Мельниченко просив фінансової винагороди у сім’ї Тимошенко за те, що може дати свідчення в суді на користь ув’язненої екс-прем’єра. Крім того, екс-майор з охорони Президента нібито просив включити його в список партії, а після відмови почав давати свідчення Генеральній прокуратурі.

Обвинувачення в бік Миколи Мельниченка з’явились після того, як нещодавно екс-майор на своїй сторінці на Фейсбук заявив, що організатором вбивства Євгена Щербаня був Павло Лазаренко, а Петро Кириченко та Юлія Тимошенко оплачували послуги кілера.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...