• Forbes назвав 20 найбагатших кандидатів у депутати

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 20 вересня 2012 року

Українська редакція журналу Forbes опублікувала список 20 найбагатших учасників парламентських виборів. Укупі їхній статок — $7,7 млрд, що становить половину володінь найбагатшого бізнесмена України — Ріната Ахметова.

За підрахунками видання, Партія регіонів є абсолютним лідером за кількістю олігархів, що балотуються в парламент. У списку 100 найбагатших українців за версією Форбс перебуває відразу 15 регіоналів-кандидатів. Причому спільний статок кандидатів від ПР міг би бути ще більше — на цілих $16 млрд, якби власник СКМ пішов на вибори.

Очолив двадцятку найбагатших кандидатів у депутати — власник корпорації «Фінанси і кредит» Костянтин Жеваго, що володіє $1,8 млрд. На вибори він іде як самовисуванець, хоча зараз є членом фракції «Батьківщина». Таким же чином балотується і другий номер у списку найбагатших кандидатів Петро Порошенко з $1 млрд.

Їм у спину дихають представники Партії регіонів — Серій Тігіпко і Борис Колесніков, обидва є віце-прем’єр-міністрами. Тігіпко має капітал $989 млн за підрахунками Forbes, а Колесніков — $430 млн. Ці чиновники — у першій десятці партійного списку регіоналів на прийдешні вибори.

Більшість кандидатів від ПР із списку 20 найбагатших кандидатів  Forbes, входять у нинішній склад Верховної Ради, зазначає видання, але підмічає, що серед них є й люди, що не мають досвіду роботи в парламенті. Це, зокрема, Галина Герега, що займає посаду секретаря Київської міської ради і виконує обов’язки мера, та Іван Фурсін, який у 2006 році брав участь у виборах як кандидат від Народної партії, але в парламент не пройшов.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...